Trend Yeni Sezon 5 Cm Topuklu Ince Bantli Terlik Beyaz
₺89,99 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Dallas Model 5 Cm Topuklu Western Model Uzun Çizme Siy.suet
1
Dallas Model 5 Cm Topuklu Western Model Uzun Çizme Siy.suet
₺599,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
₺599,99 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
NONA MODEL TAŞ DETAYLIABİYE ÇANTA SAX
1
₺399,99 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
DUKE MODEL YENİ SEZON ÇANTA YESIL
2
₺550,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
DUKE MODEL YENİ SEZON ÇANTA FUSYA
2
₺550,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
LETA MODEL YENİ SEZON ÇANTA FUSYA
2
₺549,99 KDV Dahil
₺849,99 KDV Dahil
AUSTİN MODEL YENİ SEZON ÇANTA YESIL
2
₺550,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
AUSTİN MODEL YENİ SEZON ÇANTA TURUNCU
2
₺550,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
BESS MODEL YENİ SEZON ÇANTA SIYAH
1
₺850,00 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
MİX MODEL YENİ SEOZN ÇANTA YSL.KREM
1
₺599,99 KDV Dahil
₺879,99 KDV Dahil
LETA MODEL YENİ SEZON ÇANTA TABA
2
₺549,99 KDV Dahil
₺849,99 KDV Dahil
STROM MODEL TAŞ DETAYLI ABİYE ÇANTA ORANJ
1
₺499,99 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
CALEY MODEL YENİ SEZON TAŞ DETAYLI ABİYE ÇANTA TURUNCU
1
₺399,99 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil

Kadın Çanta

Kadınların yapmış oldukları kombinlerde kullanılan aksesuarlar arasında çanta modelleri vazgeçilmez bir parçadır. Özellikle vazgeçilmez ve her zaman ihtiyaç duyulan kadın çanta modellerine son yıllarda istekler de bir hayli artmaktadır. En trend bayan çanta modelleri içerisinde olan çantalar Still Durağı sayesinde hızlı bir şekilde müşteriye ulaştırılır.

Yaz ve kış aylarına özgü tasarımları olan kadın çanta modelleri farklı büyüklükte ve çeşitte satılmaktadır. Dünya modasını yakından takip etmek isteyen ve kadın çanta modellerinin hepsine aynı yerden ulaşmak isteyen kadınlar Still Durağı sayesinde, günün her saati online olarak alışveriş yapabilmektedir. Her yerden erişim sağlanan Still Durağı sitesinde; tüm trend bayan çanta modelleri, birbirinden farklı estetikte ve şıklıkta satılmaktadır.

Kadın çanta modelleri

Kadınların vazgeçilmez aksesuar ürünlerinden olan kadın çanta modelleri gün geçtikçe farklı şekillerde kadınların hizmetine sunulmaktadır. Milyonlarca kadın tarafından kolay ve hızlı şekilde tercih edilebilen kadın çanta modelleri için de tasarımcılar ellerinden geleni yapmaktadır. Kadınlar için üretilen kadın çanta modelleri aşağıda sıralanmıştır.

  • Sırt çantası kadın modelleri,
  • Kol çantası modelleri,
  • Çapraz çanta modelleri,
  • Omuz çantası modelleri,
  • Abiye çanta modelleri,

Ayrıca 2022 yılında trend olan çanta modelleri arasında;

  • Deri çanta modelleri,
  • Örme çanta modelleri,
  • Bez çanta modelleri,
  • Hasır çanta modelleri,
  • Kumaş çanta modelleri bulunmaktadır.

Omuz çanta modelleri

Kullanımı ve tasarımı ile yüzlerce kadın tarafından daha fazla tercih edilen omuz çanta modelleri farklı renk ve modelde karşımıza çıkar. Omuza takılan ve istenilen uzunluğa kadar ayarlanabilen omuz çanta modelleri kullanışlı ve estetik yapısı ile kadınların gözdesidir. Omuzlarda taşınan çanta modellerinin üretildiği malzeme deri olmasından dolayı da oldukça kalitelidir.

Sırt çantası modelleri

Kadınlar hem iş hem de özel hayatlarında sürekli dışarıda vakit geçirerek yanlarından kadın sırt çantası modellerini eksik etmezler. Bunun nedeni sürekli olarak taşınan eşyaları sığdırabilme imkanı sağlayan kadın sırt çantası modelleri kadınların vazgeçilmez aksesuar parçalarındandır. Kadınlar her an şık görünmek istemekle birlikte aynı zamanda rahat olmak da ister. Bu sebepten ötürü en kaliteli kadın sırt çantası modelleri kadınların gözdesidir. Tüm eşyaların rahatça ve ağırlık yapmadan taşınabilmesine kolaylık sağlayan kadın sırt çantası modelleri uygun fiyatlarla da Still Durağı sitesinde yer almaktadır.

Kol çantası modelleri

Çanta alımlarında her zaman sıranın başında olan kadınlar, yine zariflik açısından kadın kol çantası modellerine yönelmektedir. Özel tasarımları ve zariflikleri ile girdikleri her ortamda kendilerini belli eden kadınlar kadın kol çantası modellerini de yanlarından eksik etmezler. Genel olarak her renk ve tonda satışı yapılan kadın kol çantası modelleri orta büyüklükte üretilmektedir. Fakat istenildiği takdirde büyük boy kadın kol çantası modellerini de tercih etmek mümkündür. Üretimi yapılan derisi, aksesuarları ve kumaşı ile bir bütün halinde kadınlara şıklık sağlayan kadın kol çantası modelleri belirli fiyat aralıkları ile müşterilere sunulur.

Göz alan muhteşem çantalar

Kadın çanta modelleri değişik malzemelerden imal edilmesinden dolayı farklı fiyat aralığı ile müşterilere sunulur. 2022 yılının en estetik ve göz alıcı kadın çanta modelleri tek tıkla Still Durağı sitesi ayrıcalığı ile kadınlara hazır hale getirilir. Kadınların yapmış olduğu kombine göre uyum sağlayan kadın çanta modelleri için yaz aylarında açık kış aylarında ise daha koyu renkler tercih edilmesi tavsiye edilir. Kadın çanta modellerinin kullanışlı ve estetik yapısı ile kadınların dikkatini de çekmeye devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR